|
Vanaf 30 mei rijdt Connexxion de nieuwe buslijn 160 tussen station Almere en Nijkerk. Vanaf deze stations kunnen reizigers rechtstreeks naar De Eemhof, stadslandgoed De Kemphaan en naar Flevo-natuur. De bus gaat 7 dagen per week rijden en gaat 8 keer per dag op en neer van Almere naar Nijkerk. Op de bus zijn de reguliere landelijke vervoerbewijzen geldig en zijn dalkaartjes en Buzzers verkrijgbaar. Met de Buzzer reizen twee volwassenen en maximaal drie kinderen (4 t/m 11 jaar) voor slechts € 12,- een gehele dag op alle Connexxion bussen, m.u.v. Qliners en Interliners.
Center Parcs De Eemhof in Zeewolde heeft een subtropisch zwemparadijs, een grote speeltuin voor kinderen en verschillende restaurants. Op stadslandgoed De Kemphaan in Almere kunnen mooie wandelingen gemaakt worden door het polderlandschap. Ook is hier een kinderboerderij en de apeneilanden van Stichting Aap. Flevo-Natuur in Zeewolde is een van de grootste openbare naturistenterreinen in West-Europa. Ook hier zijn volop mogelijkheden om te recreëren.
Kijk voor de complete dienstregeling en haltes op connexxion.nl. Reist u ook met de trein of wilt u uw reis van deur tot deur plannen? Dan raden wij u aan uw reis eenvoudig te plannen via 9292ov.nl. U kunt bij "straat" de bestemming intypen (bijv "De Eemhof").
Wij wensen u veel reisplezier!
|